İzmit Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı

Ofis taşımacılığı

İzcioğlu Ofis ve Büro Taşımacılığı İstanbul merkezli bir firma olup İstanbul’un ve İzmit’in tüm ilçelerinde ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ofis taşımacılığı diğer taşıma türlerinden farklı olarak daha fazla özen ve tecrübe isteyen bir iştir. Çünkü ofisler bir işletmenin tüm bilgilerinin, değerli eşyalarının, değerli evraklarının bulunduğu yerlerdir. Ofisler firmalar için birer kale işlevi görür diyebiliriz.

İzmit ofis taşımacılığı firmaları dendiği zaman İzcioğlu Nakliyat sektörde adını duyurmuş ve her müşterisi tarafından hatırlanan bir firma olmuştur. İzcioğlu Ofis Taşıma firması olarak biz İzmit içerisinde şehir içi ve İzmit dışında şehirler arası olmak üzere hizmet vermekteyiz.

A’dan Z’ye bir hizmet sunan İzcioğlu Nakliyat eşyalarınızın demontesi ( ofis mobilyalarının, ofiste bulunan klima ve beyaz eşyaların sökülmesi ), ambalajlanması, taşınması ve yeni adresinizde tekrardan monte edilip düzenlenmesi işlemlerini sağlamaktadır. Böylelikle siz hiçbir iş ile uğraşmazsınız.

İzcioğlu Nakliyat olarak yukarıda yazanlar dışında İzmit’te okul taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Okullarda bulunan tüm malzemeleri yeni adresine eksiksiz bir şekilde taşıyoruz. Arşivlerin kolilenmesi, sıraların ve dolapların taşınması kısacası her şey tarafımızca yapılmaktadır.

İzmit ofis taşımacılığı firması olarak biz her zaman müşterisinin yanında olan firmayız. Bu bağlamda müşterilerimize hizmet sonrasında da destek veririz.

İletişim: 0216 496 36 96 – 0212 211 94 94