İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı

Ofis taşımacılığı

İzcioğlu Ofis ve Büro Taşımacılığı firması olarak İstanbul merkezli olup şehir içi ve şehirler arası ofis taşıma hizmeti sunmaktayız. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren firmamız ofisinizi en ince ayrıntısına kadar inceleyip A’dan Z’ye bir hizmet sunmaktadır.

Ofis mobilyalarınızın sökülüp ambalajlanması, teknolojik eşyalarınızın kutulanması, evrak ve dosyalarınızın güvenli bir biçimde taşınması vb. hizmetleri sunan firmamız sizi yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşır. İstanbul ofis taşımacılığı firmaları arasında öncü konumda olan İzcioğlu Nakliyat sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunuyor.

Ofis taşımacılık işleminin yanı sıra depolama, evden eve nakliyat, fabrika ve banka taşımacılığı hizmetleri de sunan firmamız bu alanlarda edindiği 25 yıllık tecrübesini en iyi biçimde kullanmakta ve sizlere sorunsuz bir taşınma vaad etmektedir.

Sahip olduğu çeşitli ebatlardaki araçları ve uzman personeliyle hizmet veren İzcioğlu Nakliyat her türlü eşyayı hızlı ve güvenli bir biçimde taşıyabilmektedir. Ayrıca herhangi bir kaza durumuna karşılık eşyalarınıza 60.000 TL değerinde taşınma sigortası yapılır.

İstanbul şehir içi ve şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti sunan İzcioğlu Nakliyat her daim müşteri odaklı olmuş ve her müşterisinin kendisine referans olması için gayret göstermiştir.

Siz de sorunsuz bir taşınma istiyorsanız bu işi bize bırakın ve hiç bir şeye karışmayın.

İletişim : 0212 211 94 94 – 0216 496 36 96