İSTANBUL OFİS TAŞIMACILIĞI

İstanbul nufusu ve iş olanaklarıyla Türkiye’nin en büyük şehridir. Hatta Dünya çapında nufusu bakımından en büyük şehirlerden biridir. 20 milyona yakın nufusu ile her alanda bir çok işletmenin olduğunu da söyleyebiliriz. İstanbul sanayi ve ticaretin bir arada yürüdüğü bir şehirdir. Şehirde bulunan firmaların ve bunların ofislerinin çokluğu göz önündedir. Sonuç olarak bu ofislerin ve fabrikaların taşınmaları gerekebilir. Firmamız İstanbul’da hizmet veren bir ofis taşıma firmasıdır.

İzcioğlu İstanbul ofis taşımacılığı firması olarak her zaman müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için uğraşmaktayız. Firmamız 20 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ve yüzlerce referansla kendini kanıtlamış durumdadır. Gerek şehir içi gerek şehirler arası ofis taşıma işlemlerinde uzmanlaşan İzcioğlu Nakliyat ofisinizi, mağazanızı ya da fabrikanızı en iyi şekilde taşıyacağının garantisini sunmaktadır.

Ofis taşımacılığı işlemleriniz bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Böylelikle sizler de işinizden geri kalmamış ve çalışmalarınıza devam etmiş olacaksınız. Firmamız ofisinizi taşırken en ince ayrıntısına kadar incelemekte ve gereken tüm işlemleri yapmaktadır. Eşyalarınız taşınma gününde sigorta işlemine tabi tutulmaktadır. Böylece herhangi bir sıkıntıya karşı hem sizi hem de kendimizi güvende tutuyoruz. Ofisinizde bulunan bütün mobilyaların sökülmesi, ambalajlanması ayrıca geri kalan beyaz eşya ve evrakların en iyi biçimde ambalajlanıp taşınması tarafımızca yapılmaktadır. Eşyalarınızın gideceği yeni adreste tekrardan monte edilip yerleştirilme işlemleri de tarafımızca yapılacaktır.