İstanbul Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

İzcioğlu Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul merkezli olup her türlü taşıma faaliyetini sunmaktayız. Faaliyetlerimiz arasında evden eve nakliyat, nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, fabrika ve banka taşımacılığı, antika eşya taşımacılığı vb. bulunmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe yarım asırdır hizmet veren İzcioğlu Nakliyat İstanbul’da şehir içi, Türkiye genelinde ise şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde tüm işlemler firmamız tarafından yapılmakta olup siz hiç bir işe karışmıyorsunuz. A’dan Z’ye bir hizmet sunan firmamız eşyalarınızın sökülmesi, toplanması, ambalajlanması, taşınması ve yeni adresinizde sizin isteğiniz doğrultusunda kurulup yerleştirilmesi işlemlerini sunmaktadır.

Evden eve nakliyat işinde uzman ekiplerimiz arasında marangoz, tesisatçı ( beyaz eşyalar vb. sökülüp kurulması ) ve taşıma elemanları bulunmaktadır. Böylece sıkıntısız bir taşınma işlemi gerçekleşir.

Tarafımızca gerçekleşebilecek herhangi bir hasar firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca eşyalarınız herhangi bir kaza durumuna karşı taşınma sigortası ile 60.000 TL’ye kadar sigortalanır.

Siz de sıkıntısız bir taşınma istiyorsanız bu işi bize bırakın.

İletişim 7/24: 0216 496 36 96 – 0212 211 94 94