Hizmetlerimiz

OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis taşımacılığı

Ofis taşımacılığı

İstanbul’da bütün nakliyat hizmetlerinde varlık gösteren İzcioğlu nakliyat 1989 senesinden beri sayısız nakliye görevi yapmıştır. Gerek kalifiye çalışanları olsun hem de geniş araç kapasitesi ile şehir içi ve şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti sunan İzcioğlu nakliyat ile sizlerde tanışın! 1989 yılında hizmete giren kurumumuz kurumsal kimliğinden asla ödün vermeyen İzcioğlu nakliyat şimdiye kadar sayısız tavsiye edinmiştir.

Ofis taşıma şirketleri dendiği zaman akla ilk gelen şirket tartışmasız İzcioğlu nakliyattır. İzcioğlu nakliyat ofis taşıma alanında sunmuş olduğu hizmetin yanında çalıştığı kişilere de nakliyat işleminde elinden gelen en iyi olanağı sağlamaktadır.

Ofis taşımacılığı sektöründe kurumumuz düzenli olarak ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertizlerimiz tarafından yapılan inceleme neticesinde kurumumuz profesyonel bir kadro grubu oluşturarak tüm ofis eşyalarınızın düzenli bir şekilde demonte işlemlerini gerçekleştirir ve eşyalarınızı kurup yeni ofisinizde düzenlemektedir. Şirketimizce sağlanan bütün nakliyat faaliyetleri ALLİANZ Sigorta tarafından geniş çaplı olarak sigortalanmaktadır. Sigortası yapılan tüm araçlar nakliyat sırasında herhangi bir zarar edindikleri taktirde sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Firmamız yalnızca İstanbul değil, Türkiye’nin her yerinde bu görevi sunmaktadır. Kurumumuzun profesyonel çalışanları tarafınca disiplinli olarak ofis taşımacılığı hizmetleri yerine getirilmektedir. Sizlerde İzcioğlu nakliyat kalitesi ile tanışmak ve çalışmak istiyorsanız şuan kurumumuz ile irtibata geçiniz.

Hemen bizimle İletişime geçmek için Tıklayınız…