Hakkımızda

hakkimizda-reklamlı-izcioglu

İzcioğlu Ofis Taşımacılığı

1989 senesinde faaliyete giren İzcioğlu Nakliyat yarım asırlık tecrübesiyle İstanbul Nakliyat firmaları arasında öncü bir konuma gelmiştir. İzcioğlu Nakliyat olarak biz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.  Taşıdığımız müşterilerimizin memnun kalmalarını böylelikle bize referans olmalarını hedeflemekteyiz.

Taşımacılık sektörüne evden eve nakliyat ile giren İzcioğlu Nakliyat daha sonra ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar ve film seti taşımacılığı, antika eşya taşımacılığı vb. alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır. İzcioğlu Nakliyat olarak ayrıca başta ev eşyası olmak üzere her türlü eşyayı depolama hizmeti de vermekteyiz.

İzcioğlu Nakliyat İstanbul merkezli bir firma olup Türkiye’nin her tarafına taşıma hizmeti vermektedir. Farklı ebatlardaki araçlarıyla her türlü eşyanızı İstanbul’da şehir içi İstanbul dışında ise şehirler arası taşımaktadır.

Referansları arasında İZGAZ ( İzmit doğalgaz dağıtım A.ş ), SEKSENLER ( Dizi seti ) gibi kurumsal firmaların bulunduğu İzcioğlu Nakliyat çok sayıda bireysel referansa da sahiptir.

İletişim için Tıklayınız…

Araçlarımız