Dikkat edilmesi gerekenler – Ofis taşımacılığı

istanbul evden eve nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Değerli Eşyaların Önceden Belirlenmesi

Ofisinizi taşımadan önce anlaştığınız firma ile birlikte değerli ya da sizin için çok önemli olan eşyaları belirleyin. Buradaki temel amaç taşınma sırasında eşyalarınız toplanırken bu değerli eşyaların diğer eşyalar ile karıştırılmayıp ayrı ve güvenli bir biçimde toplanmasıdır. Böylelikle ofis taşımacılığı işleminde yeni adresinize geldiğiniz zaman bu eşyalarınızı kolaylıkla bulmanız ve işinize devam etmeniz sağlanmış olur.

Ofis Taşıma Firmasını Seçerken Dikkat Edin

Şuanda sadece İstanbul’da 1000 den fazla nakliyat ve ofis taşıma firması bulunmakta. Fakat elbette ki bunların hepsi tam anlamıyla firma niteliği taşımıyor. Çoğunun taşıma belgesi bile bulunmamakta. Fakat hepsi kendisini kurumsal bir taşıma firması olarak tanıtıyor. Alacağınız ofis taşıma işleminin sıkıntısız bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız seçeceğiniz firmaya dikkat etmenizi öneririz.

Taşıma Araçlarının Uygunluğu

Ofisinizi taşımaya gelen ekibin ve aracın uygunluğunu kontrol edin. Hiç bir ofis taşıma firması açık veya ahşap kasalı kamyon ve kamyonetlerle taşıma yapmaz. Ofis taşımacılığı araçları kapalı ve çelik kasalı araçlar olmalıdır. Açık kasalı araçlar ile mobilya ve ofis malzemelerini taşımak kesinlikle sağlıklı bir yol değildir. İstanbul ofis taşımacılığı firması olarak kesinlikle hiç bir aracımız açık kasalı değildir. Bütün araçlarımız çelik kasalı ve kapalı araçlardır.