Askılı Tekstil Taşıma

askili tekstil tasima

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde tekstil firmalarına kolay ve uygun nakliye hizmetleri sunmaktayız. Özellikle askılı tekstil taşıma hizmetimiz ile ürünlerinizin ütüsü dahi bozulmadan taşıma imkanı sunuyoruz. İstanbul içerisinde şehir içi sunduğumuz tekstil taşıma hizmetinin yanı sıra şehirler arası taşıma hizmetleri de sağlamaktayız. Askılı tekstil taşımacılığı alanında kullandığımız araçlar kapalı kasa olup çeşitli boy ve ebatlarda araçlara sahibiz. Böylece taşınmasını istediğiniz ürün miktarı ne kadar olursa olsun sizin için gerekli aracımızı yönlendirerek taşınma işlemini sorunsuz gerçekleştirmekteyiz.

Tekstil taşımacılığında gereken araç ve personeli belirlemek için ücretsiz ekspertiz ekiplerimizden de faydalanabilirsiniz. Ekspertiz ekiplerimiz ürünlerinizi yerinde görerek gereken araç ve ekipmanı belirler. Böylece en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Ayrıca paketleme işlemi yapılmamış ürünleriniz için ambalajlama hizmeti de sunmaktayız.

İstanbul askılı tekstil taşıma hizmetimizden yararlanmak ve ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde nakletmek için hemen arayın. İstediğiniz gün ve saatte nakliye aracımızı sizin için ayıralım. İzcioğlu Nakliyat tekstil taşıma alanında lider firma olup sizler için en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktadır. Ürünlerinizin ütüsü dahi bozulmadan nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Tekstil firmaları ile yıllardır yürüttüğümüz nakliye işlemleri sayesinde bu alanda tecrübe kazanmış ve maliyetleri minimuma indirmiş durumdayız.

Askılı tekstil taşımacılık hizmetimiz kapsamında ürünleriniz sigortalı taşınmaktadır. Nakliye esnasında oluşabilecek herhangi bir zarara karşılık meshuliyet firmamıza aittir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.